• Cég neve

    WAMA EUROPE Kft

  • Munkavégzés helye

    Boves, Franciaország

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

2024. júniusi kezdéssel szerelő kollégákat keresünk külföldi munkaterületeinkre a következő feladatok elvégzésére:

  • szállítószalag pályák, pályarendszerek telepítése, karbantartása, bontása, felújítása
  • mechanikai, összeszerelési munkafolyamatok előkészítése és elvégzése.

Hosszú távú munkát kínálunk, hiszen számos megbízást kapunk szállítószalag pályák telepítésére, több európai országból is.

Elvárások

  • műszaki beállítottság
  • alapvető elektromos- és kéziszerszámok általános ismerete
  • precíz, pontos munkavégzés
  • megbízhatóság, rugalmasság

Előnyt jelent

  • középfokú fémipari vagy műszaki végzettség (lakatos, géplakatos, gépszerelő, autószerelő vagy egyéb, hasonló szakirányú képzettség)
  • angol, német, olasz, spanyol vagy francia nyelvismeret
  • B kategóriás jogosítvány
  • nehézgépkezelő, emelőgépkezelő vagy targoncás jogosítvány
  • műszaki rajz olvasás

Amit kínálunk

  • Magyarországon bejelentett munka
  • Fejlődési lehetőség: külföldi tartózkodás révén fejlesztheti nyelvtudását, ill. szakmai fejlődés szerint előlépési lehetőséget biztosítunk
  • A színvonalas, jól felszerelt szállásokat cégünk fizeti (internet, főzési lehetőség, közel a munkaterülethez)
  • A kiutazás és a napi munkába járás szintén cégünk költsége, modern, kényelmes autókkal
  • Profi, jó minőségű szerszámok, gépek; korszerű munkavédelmi felszerelések és munkaruházat biztosítása térítésmentesen
  • A külföldi munkavégzéssel járó összes adminisztrációt elvégezzük (pl.: külföldi betegbiztosítás, munkavállalási engedélyek)
  • Rendszeres, előre tervezhető szabadságolás
  • Stabil hátterű, korrekt, megbízható cég
  • Folyamatos munkavégzés hosszú távon, határozatlan idejű munkaszerződés

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Céges busz
  • Parkoló

Céginformáció

Német tulajdonban lévő, magyar székhellyel rendelkező vállalat vagyunk, sokéves tapasztalattal és stabil nemzetközi kapcsolatrendszerrel. Fő profilunk szállítószalagok összeszerelése, üzembe helyezése és karbantartása. Cégünk gyors és precíz szolgáltatást nyújt bármilyen felhasználási területen, többek között repülőtereken, logisztikai központokban és palackozó üzemekben dolgozunk. Célkitűzésünk, hogy munkánk színvonalát továbbra is fenntartsuk, kapcsolatainkat megerősítsük, és újakat teremtsünk.

Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül is jelentkezhet!